Produkty Silniční vláčky Trubač Na prodej

Zámecký sál a Lovecký salónek

V nově rekonstruovaném domě naleznete Zámecký sál a Lovecký salónek, ve sklepních prostorech útulnou kavárnu U Písařů v klasicistním stylu s kapacitou třiceti míst, za příznivého počasí můžete využít venkovní zahrádky s výhledem na celé náměstí i na sluneční hodiny, které jsou přímo na štítu domu U Písařů

Zámecký sál je již proslulý svou tradicí pořádání nedělních jazzových setkání – Jazz U Písařů – kde se setkávají milovníci jazzu s esy tohoto žánru

Interiér Zámeckého sálu je pojat ve stylu biedermeieru s barokními prvky, zázemí je doplněno o moderní audiovizuální techniku, včetně wifi připojení. Kapacita sálu – pro téměř padesát osob – je ideální k pořádání pracovních jednání, konferencí, koncertních představení, ale také rodinných oslav a svateb na klíč, které společně s obřady pořádanými na terase Hotelu Štramberk, učiní z tohoto významného dne nezapomenutelný zážitek.

Menší Lovecký salonek, pro 15 osob, je pak další komorní alternativou a jak název sám napovídá, salonek je laděn v tomto loveckém stylu.

Gastronomický servis a doprovodný kulturní program je možné objednat na klíč dle představ klienta, včetně stylového ubytování.

Hotel Šipka v Štramberku hodnocení